Hotel Gracja jest ulokowany w praktycznie w środku Gorzowa Wlkp. w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego, parę minut względem ścisłego centrum miasta. Lokalizacja ta przynosi zwiedzającym bezpośredni dostęp, chciażby z dworca. W ofercie obiektu największym zainteresowaniem cieszą się - naturalnie - komfortowe, klimatyzowane pokoje, sale konferencyjnyjne, atrakcyjna restauracja i postój. Obcokrajowcy egzystujący w eskapadzie służbowej bez wątpienia docenią bezprzewodowy dostęp do sieci.

Uprzejmie zachęcamy dodatkowo do restauracji. Wyjątkowo dla Klientów wykonamy potrawy, które są doskonałym połączeniem lokalnych oraz narodowych gustów ze częstymi daniami europejskimi. Fitness w Gorzowie Wlkp restauracji - wśród dań - spróbują Państwo w różnorakich trunkach z całego świata. Szczególny charakter pomieszczeń oraz tradycyjna lokalna serdeczność z pewnością sprawi, iż czas zorganizowany w naszej restauracji zabawi na zawsze w Państwa wspomnieniach i przekona do kolejnych wizyt.

Znaczne wielkości sal przyzwalają przygotować konferencje, przeszkolenia, rewie, a również bankiety oraz różne imprezy okolicznościowe w zależności względem Twoich oczekiwań. Wszelakie wiadomości związane z wynajęciem pomieszczeń również usług kucharskich a także noclegowych wolno zdobyć telefonicznie oraz metodą elektroniczną. Żarliwie doradzimy jak dobrać odpowiednią salę realizującą wymagania organizatora, jak równiez stworzymy wszechstronną propozycję dopasowaną do możliwości finasowych każdego Klienta.